EnergoRoll minerální liz pro králíky

Kód: 1563
Značka: S.I.N. Hellas
199 Kč / ks 178 Kč bez DPH
Skladem

Minerální a energetický liz pro zajíce a králíky. Slouží k obrušování zubů, dotaci energie a pomáhá zlepšit individuální zásobení minerálními látkami, vitamíny a stopovými prvky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

EnergoRoll minerální liz pro králíky

Minerální a energetický liz pro zajíce a králíky. Slouží k obrušování zubů, dotaci energie a pomáhá zlepšit individuální zásobení minerálními látkami, vitamíny a stopovými prvky. 

ENERGOROLL se skládá z dextrózy, rostlinných tuků, sušeného mléka, důležitých minerálních látek, stopových prvků a vitamínů. Výsledkem jsou zdravá, čilá a odolnější zvířata.

Obsahuje přírodní tymiánové aroma, vysoce kvalitní sůl ze Středozemního moře, která zvířatům obzvláště chutná a prospívá jim.

ENERGOROLL byl speciálně vyvinut pro potřeby hlodání zajíců a králíků.Díky velmi tvrdé konzistenci dokážou zvířátka kámen nahlodat do sytosti a zároveň vstřebat vitamíny, stopové prvky a minerály.

ENERGOROLL má průměr cca 8cm a s otvorem uprostřed jej lze snadno umístit do králíkárny.

Působení a přednosti

  • Pomáhá u mladých, březích, nemocných nebo oslabených zvířat
  • Zdravější zvířata
  • Silná a vitální mláďata
  • Pomáhá obrušování zubů starších jedinců
  • Zinek se podílí na syntéze bílkovin, metabolismu bikarbonátů a dalších biochemických požadavcích. Ζinc je také nezbytný pro vývoj kůže a kostí.
  • Železo je kritickou složkou hemoglobinu a myoglobinu, dvou proteinů, které se podílejí na transportu a využití kyslíku.
  • Kobalt je důležitou součástí vitaminu B12 (kyanokobalamin).
  • Selen je důležitý pro plodnost. Také zabraňuje svalovým poruchám a oxidačnímu poškození tkání.
  • Sodík je důležitý pro udržení osmotického tlaku, kontrolu vodní rovnováhy, regulaci acidobazické rovnováhy. Také zlepšuje ochotu přijímání potravy a činnost svalů a nervů.
  • Vápník je velmi důležitý pro tvorbu kostí a struktury.

Složení

Dextróza 2%, rostlinné tuky a oleje 1%, sušené mléko 1%, uhličitan vápenatý 8%, sodík 32%, fosforečnan vápenatý 3%, hořčík 0,32%

Doplňkové látky a vitamíny na 100g

Železo Fe 20 mg, Mangan Mn 25 mg, Jód I 0,3 mg, Cobalt Co 0,05 mg, Selen Se 0,02 mg, Měď Cu 0,05 mg, Kyselina pantothenová 2,8 mg, Kyselina nikotinová 12 mg, Kyselina listová 0,01 mg, Biotin 0,04 mg, Vitamín E 12 mg, Vitamín B1 0,4 mg, Vitamín B2 1,2 mg, Vitamín B6 0,6 mg, Vitamín B12 0,004 mg Vitamín K3 0,4 mg,  Vitamín A 2400 IU, Vitamín D3 240 IU

Krmný návod

Zavěšte do králíkárny či na jiné přístupné místo a nechte volně přístupné zvířatům.

Krmný doplněk pro zajíce a králíky.

Hmotnost: 250g

Doplňkové parametry

Kategorie: KRÁLÍCI a HLODAVCI
Varianta: Balení 250g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: