Leovet PowerPhaser, repelent proti mouchám a hovadům

Kód: 412
Značka: Leovet
625 Kč / ks 517 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní repelent vyrobený z muškátového, mátového a jalovcového oleje garantuje až 7 hodin ochrany před dotěrným hmyzem. Vyrobeno ve spolupráci se Švýcarským tropickým institutem.

Power Phaser poskytuje sedmihodinovou ochranu, i když se váš kůň potí. Optimalizovaná směs účinných látek zaručuje stay-off efekt a dlouhotrvající účinnost. Ztráta repelentního účinku spojená s pocením je mnohem méně výrazná.

Výrobek je v souladu s antidopingovými předpisy FEI.

Varování: Vyhněte se kontaktu se zraněními, očima a sliznicí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/nádobu likvidujte v souladu smístními/ regionálními/ národními/ mezinárodními předpisy. Biocidní využití TP 19 pro širokou veřejnost.

Reg. s č. MZDR 4644/2017/SOZ pro prodej v ČR.

POUŽÍVEJTE REPELENT BEZPEČNĚ. PŘED POUŽITÍM SI VŽDY PŘEČTĚTE ÚDAJE NA OBALU A PŘIPOJENÉ INFORMACE O PŘÍPRAVKU.

Vyhněte se kontaktu se zraněními, očima a sliznicemi. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/nádobu likvidujte v souladu s místními/ regionálními/ národními/ mezinárodními předpisy.

Balení: 550ml láhev s rozprašovačem

Doplňkové parametry

Kategorie: KONĚ
Varianta: Láhev s rozprašovačem 550ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: