Minerální liz z mořské soli proti žaludečním vředům koní

Kód: G9254
Značka: S.I.N. Hellas
329 Kč / ks 294 Kč bez DPH
Skladem

Speciální receptura s hydrogenuhličitanem sodným pomáhá neutralizovat žaludeční kyselinu a může tak pomoci koním se sklony ke vzniku žaludečních vředů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerální liz z mořské soli proti žaludečním vředům koní

Tento liz můžete zakoupit v cenově zvýhodněné sadě s názvem "Solný bar PRO ZDRAVÉ TRÁVENÍ".

Speciální receptura tohoto minerálního lizu s hydrogenuhličitanem sodným pomáhá neutralizovat žaludeční kyselinu a může tak pomoci koním se sklony ke vzniku žaludečních vředů.

Ojedinělá receptura, která vznikla ve spolupráci s veterináři na základě dlouholetých zkušeností s chovem a výživou  koní.

Hydrogeuhličitan vápenatý obsažený v tomto minerálním lizu pomáhá neutralizovat přebytečnou žaludeční kyselinu. Pomáhá tak zajistit vyváženější hladinu pH v žaludku koně. Přebytečná kyselina již nemůže napadat žaludeční stěnu, čímž se zabrání vzniku žaludečních vředů. Trávenina pak prochází do střeva bez překyselení. To vytváří větší rovnováhu střevní mikroflóry a umožňuje střevním bakteriím lépe zpracovávat tráveninu a napomoci tak vyšší konverzi krmiva.

Výhodou minerálního lizu je možnost zvířete reagovat na svou individuální aktuální potřebu. Liz tedy využívají koně cíleně v čase, kdy jim tvorba přebytečné kyseliny v žaludku začíná škodit.

Analytické složky: 34,60% sodíku, 0,88% vápníku, 0,32% hořčíku, 0,23% fosforu

Složení: chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý

Nutriční doplňkové látky / kg: 930 mg železa jako monohydrátu síranu železnatého (3b103), 273 mg manganu jako oxidu manganatého (3b502), 145 mg zinku jako oxidu zinečnatého (3b603), 60 mg jodu ve formě granulovaného jodičnanu vápenatého (3b203), 25mg kobaltu jako granulovaný uhličitan kobaltnatý (3b304), 7,5mg selenu jako granulovaný seleničitan sodný (3b802), 15000 IU vitaminu Α (3a672a), 2500 IE vitaminu D3 (3a671) , 21,3 mg vitaminu Ε (3a700)

Krmný doplněk pro koně.

Balení: 3 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: KONĚ
Varianta: Balení 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: