Solný bar BYLINKY

Kód: G91502
Značka: S.I.N. Hellas
1 499 Kč / ks 1 338 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově zvýhodněné balení 4 bylinných minerálních lizů, které ocení každý kůň.

V setu naleznete tyto 4 lizy:

Bylinkový liz proti červům
Multivitamin Bronchial pro zdravé dýchací cesty
Minerální liz se Spirulinou SPIRULINA PLUS
Minerální liz Anti-insect s česnekem

 

Bylinkový MINERÁLNÍ LIZ PROTI ČERVŮM pomáhá vytvářet v trávicím traktu nepřátelské prostředí pro střevní parazity.
Minerální liz proti červům je obohacen speciálně vyvinutou bylinnou směsí a přirozeně tak posiluje střevní prostředí a přispívá tak k jeho odolnosti  napadení endoparazity. Kromě soli, minerálních látek a stopových prvků obsahuje byliny s vysokým obsahem hořčin a tříslovin.
Přesně takové byliny vyhledávají zvířata v přírodě při problémech se začervením.  U divoce žijících druhů zvířat tyto látky, které jsou  obsaženy v rostlinách, pomáhají snížit nadměrné nebo patologické začervení prostřednictvím vhodné výživy.

Podpora přirozené obranyschopnosti trávicího traktu může pomoci prodloužit interval pravidelného odčervování. V žádném případě ale není jeho náhradou.

Není doping dle pravidel FEI.

Minerální doplňkové krmivo pro koně, skot, ovce, kozy a lesní zvěř.

Působení a přednosti:

 • Posiluje střevní stěnu a vytváří prostředí nepříznivé pro všechny endoparazity
 • Pomocí speciální bylinné směsi podporuje zdraví zvířat
 • Může pomoci snížit potřebu a prodloužit frekvenci pravidelného odčervování
 • Podporuje metabolismus a celkovou pohodu zvířat

Analytické složení: 37,5% sodíku, 0,5% vápníku, 0,35% hořčíku

Složení: Chlorid sodný, bylinná směs 1% (dýňová jádra, ořechové listy, pelyněk nať, přeslička rolní nať, koriandr, medvědí česnek, pampeliška nať), uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, melasa 0,2%

Doplňkové látky výživové na 1 kg: 930 mg železa ve formě monohydrát síranu železnatého (3b103), 273 mg manganu ve formě oxidu manganatého 13b502, 145 mg zinku ve formě oxidu zinečnatého [3b603), 60 mg jódu ve formě granulovaného jodičnanu vápenatého (potahovaný, bezvodý) (3b203], 25 mg kobaltu ve formě granulovaného uhličitanu kobaltnatého (3b304), 7,5 mg selenu ve formě granulovaného seleničitanu sodného (potahovaný) (3b802]

 

Minerální liz SE SPIRULINOU bohatou na vitamíny a esenciální živiny.  Pomáhá při nasvalení a může pozitivně působit na energetický metabolismus.

Spirulina (Arthrospira platensisin, zde ve formě prášku) je zdraví prospěšná řasa. Řadí se mezi "super potraviny" a to proto, že tato výjimečná a čistě přírodní řasa obsahuje cenné, organicky vázané vitamíny a stopové prvky a také všechny esenciální aminokyseliny, které mohou podporovat růst a zdravý vývoj svalů i regeneraci buněk. Spirulina obsahuje vitamín A (betakaroten), B1, B2, B3, B5 B6, B9 (kyselina listová), B12, K i biotin, čímž může velmi významně podpořit celkový zdravotní stav a imunitu koní. Přirozený obsah minerálů jako je mangan, zinek, měď, selen, vápník, hořčík, fosfor, jód a chrom je už pouze třešinkou na dortu. Spirulina může pozitivně ovlivnit i zažívání a metabolismus, je tedy vhodná i pro koně s nadváhou.

Výhodou minerálního lizu je možnost zvířete reagovat na svou individuální a aktuální potřebu. Liz tedy využívají koně cíleně v případě potřeby individuálně adaptovat krmnou dávku.

Analytické složky: 37,5 % sodík, 0,79 % vápník, 0,35 % hořčík, 0,25 % fosfor

Složení: chlorid sodný, spirulina 1% (Arthrospira platensisin, ve formě prášku), uhličitan vápenatý, Dikalciumfosfát, oxid hořečnatý

Doplňkové látky na 1kg: 930 mg železa jako monohydrát síranu železnatého (3b103), 273 mg manganu jako oxid manganatý (3b502), 145 mg zinku jako oxid zinečnatý (3b603), 60 mg jódu ve formě granulovaného jodičnanu vápenatého (potahovaný, bezvodý) (3b203), 25 mg kobaltu ve formě granulovaného kobaltu (II)-karbonát (potažený) (3b304), 7,5 mg selenu jako granulovaný seleničitan sodný (potahovaný) (3b802), 15 000 IU Vitamin A (3a672a), 2500 IU Vitamin D3 (3a671), 21,3 mg Vitamín E (3a700)

 

Minerální liz MUTIVITAMIN BRONCHIAL obsahuje vedle minerálních látek, stopových prvků a vitamínů navíc přírodní éterické oleje z máty a eukalyptu na zklidnění dýchacích cest a zmírnění dýchacích potíží.

Právě v mokrém a studeném období roku trpí často koně dýchacími potížemi a oslabením imunitního systému. Zde může být výborným pomocníkem minerální multivitaminový liz Bronchial se svým pečlivě vybraným složením minerálů, stopových prvků, vitamínů a dalších důležitých látek. Éterické oleje z máty rozpouštějí hlen v dýchacích cestách, tím usnadňují dýchání a celkově pozitivně působí na zdraví a pohodu koně.  

Pečlivě vybrané složení z minerálních látek, stopových prvků a vitamínů může pomoci posílit odolnost a zdraví koně zevnitř.

K tomu je minerálni multivitaminový liz nanejvýš vhodným pomocníkem při podpoře dýchacích systémů a celkového zdraví koně.

Základem lizu je minerální sůl ze Středomoří s příroním jódem.

Působení a přednosti:

 • uvolňuje dýchací cesty a rozpouští hlen
 • éterické oleje působí pozitivně na celkovou funkci dýchacího systému
 • posiluje obranný systém organismu
 • posiluje zdraví a celkovou vitalitu

Analytické složení: 37,5% sodík, 1,10% vápník, 0,32% hořčík, 0,27% fosfor

Složení: chlorid sodný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, fosforečnan vápenatý, éterické oleje z máty peprné a eukalyptu, melasa 

Doplňkové látky výživové na 1 kg:'830mg železo jako uhličitan železnatý II(3b101), 245mg mangan jako oxid manganatý (3b502), 760mg zinek jako oxid zinečnatý (3b603), 40mg jod jako jodid vápenatý (granulovaný, bezvodý) (3b203), 7mg kobalt jako uhličitan kobaltnatý (granulovaný) (3b304), 225mg měď jako pentahydrát síranu měďnatého (3b405), 9mg selen jako selenid sodný (E8), 13.350 I.E. vitamin A (3a672a), 2.230 I.E. vitamin D3 (3a671), 19mg vitamin E (3a700)

 

Minerální liz ANTI-INSECT s česnekem, který pomáhá odpuzovat dotěrný hmyz a posiluje celkovou imunitu zvířat. Zvířata vstřebávají prostřednictvím lizu absolutně přírodní účinnou látku. Ta pomáhá přírodním způsobem odpuzovat ovády, mušky, mouchy, blechy a ostatní škodlivý hmyz. Česnek je navíc velmi významný antioxidant, který je vhodné přidávat celoročně pro podporu celkové imunity. K tomu jsou zvířata zásobována optimálním mixem minerálních látek, stopových prvků a minerálů.

Tento krmný dopněk neobsahuje zakázané látky dle antidopigových pravidel FEI 2019.

Působení a přednosti

 • Může pomoci odpuzovat obtížný a zdraví škodlivý hmyz jako mouchy, mušky, blechy a další
 • Může podporovat krevní oběh a snižovat riziko trombóz
 • Obsahuje látky, o kterých je známo, že posilují imunitní systém a tím slouží jako prevence onemocnění
 • Pomáhá dosažení neutrálního pH žaludku a u přežvýkavců i předžaludků
 • Optimální mix stopových prvků s antioxidační funkcí (železo, selen, zinek, mangan) a vitamínu E může působit proti poškození buněk. Navázání volných radikálů může působit preventivně proti mnoha závažným onemocněním včetně rakoviny.
 • Pomáhá trávení a zlepšení metabolických funkcí

Analytické složení: 

37% sodík, 0,79% vápník, 0,35% hořčík 0,25% fosfor 

Složení: 
chlorid sodný, uhličitan vápenatý, mix minerálů a vitamínů, fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, mix aromat a éterických olejů na česnekovém základu, melasa 

Doplňkové látky výživové na 1kg: 
930mg  železo jako uhličitan železnatý (Ell) 273mg mangan jako oxid manganičitý (ES), 145mg zinek jako oxid zinečnatý (3b603), 60mg jod jako granulovaný jodid vápenatý (bezvodý, potahovaný) (3b203), 25mg kobaIt als granulovaný uhličitan kobaltnatý (potahovaný) (3b304), 7,5mg selen jako selenit sodný (ES), 15.000 I.E. Vitamin A (3a672a), 2.500 I.E. Vitamin D3 (E671), 21,3mg Vitamin E [3a700)

Mořská sůl, která je základem všech našich solných lizů, se získává výhradně v EU a podléhá přísné kontrole kvality. Výroba odpovídá vysokým evropským environmentálním a sociálním standardům.

 

Krmný návod: Umístěte na místo s volným přístupem zvířat. Toto minerální doplňkové krmivo smí být krmeno vzhledem k obsahu stopových prvků a vitamínů zvířatům pouze do 1 % denní krmné dávky. 

Krmný doplněk pro koně, ovce, kozy, skot a lesní zvěř.

Doplňkové parametry

Kategorie: CHOVATELSKÉ POTŘEBY
Varianta: balení 12kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: