Sprej na péči o povrchové rány Silver Honey Rapid Wound Repair

Kód: 1667
Značka: Absorbine
1 087 Kč / ks 898 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je určen k péči o povrchové rány u koní, kde je riziko vzniku bakteriální infekce, ale zároveň je nutné zaručit jemnost k pokožce.

Sprej Silver Honey Rapid Wound Repair je přípravek, který kombinuje pfirozenou sílu manukového medu a koloidního stříbra MicroSilver BG™

Produkty Silver honey poskytují dlouhotrvající ochranu a hydrataci díky složení, které působí proti bakteriím a je šetrné k pokožce. Přípravek je určen k použití přl řezných ranách, odřenlnách, vředech, dermatitidách, vyrážkách, plísních, škrábancích, projevech letní vyrážky, různých ranách čl popáleninách. 

Absorbine Silver honey spray je pH neutrální, neobsahuje kyselinu chlornou a lze jej použít pro koně, psy a všechny druhy zvířat.

  • Vyrobeno z přírodních účinných látek
  • Působí proti bakteriím, hmyzu v ráně a zvyšuje rychlost hojení
  • Podporuje přirozený debridement ran (odstranění nekrotické tkáně) a tím podporuje hojení a růst nové tkáně
  • Má vyvážené pH a neobsahuje kyselinu chlorovodíkovou
  • Nenaruší přirozený mikrobiom pokožky
  • Nejdéle trvající krytí a zvlhčení ran od Absorbine
  • Hořká chuť zabraňuje olizování

Složení na bázi přírodních látek.

Nimbový olej je znám svým antibakteriálním a repelentním účinkem. Extrakt z této rostliny, který je obsažen v produktu Silver Honey pomáhá udržovat obtížný hmyz dále od ran a tím zabránit jejich kontaminaci. Hojivý sprej i mast Silver Honey® jsou vysoce účinné při změkčování starších, přetrvávajících strupů, pomáhají je odstranit a zároveň podporují hojení ran pod nimi.

Návod k použití: Jemně očistěte a osušte ránu a její nejbližší okolí. Nastříkejte opatrně sprej přímo na ránu a přes její okraje. Aplikujte denně až do úplného zhojení rány.

Upozornění:  Pouze pro zvířata. Veterinární přípravek. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Nepoužívat u koní, jejichž maso je určeno pro lidskou spotřebu.  Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě požití vyhledejte lékaře nebo volejte Toxikologické centrum a ukažte mu tuto etiketu. Pokud se po použití objeví podráždění nebo alergické reakce, přestaňte přípravek používat. 

Účinné látky: manukový med 11%, aktivní stříbro 0,2%

Složení: Allantoin, benzyl alcohol, máslovník africký,bambucké máslo, extrakt z měsíčku lékařského, cetearil alcohol, denatonium benzonát, ethylhexylglycerin, glycerin, glyceryl stearát, isopropyl palmitát, olej ze semen zederachu indického, panthenol, PEG 100 stearát, phenoxyethanol, přečištěný med, přečištěná voda, hydroxid sodný, kyselina stearová, tokoferol, xantanová guma, glukonát zinečnatý

Balení: sprej 236,6 ml

Tento produkt podléhá při dovozu schvalovacímu procesu podřízenému Ministerstvům zemědělství a zdravotnictví. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávněným dovozcem těchto produktů Absorbine do České republiky. Údaje o dovozci a číslo schválení jsou povinně uváděny na etiketě každého produktu.

Držitel rozhodnutí o schválení a výhradní distributor v ČR a na Slovensku: Ghoda s.r.o., Husinecká 10, 13000, Praha

Číslo schválení: 260-22/C

Doplňkové parametry

Kategorie: KONĚ
Varianta: sprej 236,6ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: