ULTRA PECK minerální klovací kámen pro drůbež

Kód: G9256
Značka: S.I.N. Hellas
917 Kč / ks 819 Kč bez DPH
Skladem

Klovací kámen Ultra Peck je doplňkové krmivo pro drůbež. Spolu s vyváženou dávkou minerálů, stopových prvků a aminokyselin umožňuje drůbeži uspokojovat svou potřebu klování. Tím přispívá k omezení agresivity jedinců a zdraví chovu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ULTRA PECK minerální klovací kámen pro drůbež s vitamíny a minerály

Klovací kámen Ultra Peck je doplňkové krmivo pro drůbež. Spolu s vyváženou dávkou minerálů, stopových prvků a aminokyselin umožňuje drůbeži uspokojovat svou potřebu klování. Tím přispívá k omezení agresivity jedinců a zdraví chovu. 

Klovací kámen pro drůbež Ultra Peck Organic je vyroben pro použití v ekologických chovu drůbeže. Používá se jako doplňkové krmivo pro drůbež k denní krmné dávce a jeho hlavním účelem je eliminovat stres ptáků jeho klováním. To může pomoci omezit agresivní chování zvířat mezi sebou. Vzhledem k vysoké frekvenci a intenzitě klování drůbeže je konstrukce bloku dostatečně tvrdá, aby byla vhodná pro chovy brojlerů, nosnic a krůt. Receptura obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky vhodné pro drůbež a žitné zrno pro zvýšení atraktivity.

Výhody:

  • pomáhá naplnit přirozenou potřebu drůbeže klovat a tím snižuje stres a nežádoucí chování
  • minimalizuje agresivitu a sebepoškozování
  • doplňuje minerální látky a esenciální aminokyseliny
  • může pozitivním způsobem ovlivnit produktivitu zvířat

Klovací kámen ULTRA-PECK pro drůbež je vysoce kvalitní produkt s přírodními přísadami, jako je uhličitan vápenatý, melasa, moučka z ústřic a minerály, který splňuje požadavky ptáků na klování a zároveň je krmným doplňkem s velmi vysokou nutriční hodnotou. Klování do tvrdého materiálu snižuje nadměrný růst zobáků a může pomoci zabránit klování peří a kanibalismu nebo jinému nežádoucímu chování. Klovací kámen podporuje zdravý růst a zvýšenou produktivitu.

ULTRA PECK se používá jak v domácích drobnochovech, tak ve velkochovech s požadavkem na vysokou produktivitu. S pomocí klovacího kamene mohou ptáci nepřetržitě uspokojovat svou instinktivní potřebu klování. To zlepšuje welfare a minimalizuje stres. Klovací kámen lze použít jako volně přístupný krmný doplněk pro všechny druhy drůbeže, jako jsou: kuřata / slepice / nosnice, krůty, husy, holubi a ostatní volně žijící ptáci

Doporučuje se používat v dávce přibližně 1 klovací kámen na 50 - 100 slepic. Skladujte na chladném a suchém místě. Pro udržení čistoty a ochrany před vlhkostí, je vhodné klovací kámen umístit na závěsný držák. 

Složení: Žito (zrno)*, uhličitan vápenatý, kukuřice*, dextróza*, pšenice*, pšeničné otruby*, uhličitan vápenatý (skořápky ústřic), třtinová melasa*

*z ekologické produkce


Analytické složky: Vápník (Ca) 10,50 %, fosfor (P) 0,20 %, sodík (Na) 0,02 %, lysin (L) 0,20 %, methionin (M) 0,10 %, hrubé bílkoviny 5,50 %, hrubý tuk 1,50 %, hrubá vláknina 1,75 %, hrubý popel 28,00 %

Doplňkové látky na 1kg:
Technologické doplňkové látky: Kyselina mravenčí (E236), kyselina propionová (E280), kyselina mléčná (E270)

Celkové procento krmiv v sušině:
Krmné suroviny z ekologického způsobu výroby 72,5 %, Krmné suroviny z produktů v přechodu na ekologické zemědělství 0 %, Krmné suroviny zemědělského původu 72,5 %, Ostatní konvenční krmné suroviny 27,3 %.

Krmný doplněk pro drůbež a další ptáky.

Balení: 5 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Drůbež
Balení: 5kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: